Шаолинь ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

324 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 53 гри · остання гра 30 гру 2019
Усі гравці клубу
Період
Ігор 53
Win-rate 37.7% 20/53
Бали 21.05 з них 1.05 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 20.0% 1 із 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 50.0% 6/12
мирний 33.3% 10/30
шериф 22.2% 2/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 56.6%
мафія 12 22.6%
шериф 9 17.0%
дон 2 3.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
53 гри · частки рахуються від них
1 4 7.5% 75.0% 3/4
2 8 15.1% 25.0% 2/8
3 3 5.7% 0.0% 0/3
4 2 3.8% 50.0% 1/2
5 9 17.0% 33.3% 3/9
6 6 11.3% 33.3% 2/6
7 5 9.4% 80.0% 4/5
8 8 15.1% 25.0% 2/8
9 5 9.4% 40.0% 2/5
10 3 5.7% 33.3% 1/3
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 13.3% 75.0% 3/4
2 4 13.3% 0.0% 0/4
3 3 10.0% 0.0% 0/3
4 1 3.3% 0.0% 0/1
5 5 16.7% 20.0% 1/5
6 3 10.0% 66.7% 2/3
7 4 13.3% 75.0% 3/4
8 2 6.7% 0.0% 0/2
9 3 10.0% 33.3% 1/3
10 1 3.3% 0.0% 0/1
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 33.3% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 44.4% 25.0% 1/4
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 4 33.3% 50.0% 2/4
6 2 16.7% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 2 16.7% 50.0% 1/2
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.