Исполнительниц ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

334 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 49 ігор · остання гра 31 січ 2020
Усі гравці клубу
Період
Ігор 49
Win-rate 38.8% 19/49
Бали 20.15 з них 1.15 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 20.0% 1 із 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 3/5
мафія 38.5% 5/13
мирний 37.0% 10/27
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 55.1%
мафія 13 26.5%
шериф 5 10.2%
дон 4 8.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
49 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 6 12.2% 50.0% 3/6
3 2 4.1% 0.0% 0/2
4 5 10.2% 20.0% 1/5
5 6 12.2% 0.0% 0/6
6 10 20.4% 30.0% 3/10
7 7 14.3% 57.1% 4/7
8 6 12.2% 50.0% 3/6
9 4 8.2% 75.0% 3/4
10 3 6.1% 66.7% 2/3
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 7.4% 50.0% 1/2
3 2 7.4% 0.0% 0/2
4 4 14.8% 25.0% 1/4
5 2 7.4% 0.0% 0/2
6 5 18.5% 40.0% 2/5
7 4 14.8% 50.0% 2/4
8 3 11.1% 33.3% 1/3
9 2 7.4% 50.0% 1/2
10 3 11.1% 66.7% 2/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 2 15.4% 0.0% 0/2
6 4 30.8% 0.0% 0/4
7 3 23.1% 66.7% 2/3
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 50.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.