Дженнифер ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

206 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 53 гри · остання гра 1 лип 2020
Усі гравці клубу
Період
Ігор 53
Win-rate 37.7% 20/53
Бали 43.30 з них 6.30 допами Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 2/4
мафія 50.0% 3/6
дон 50.0% 2/4
мирний 33.3% 13/39

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 73.6%
мафія 6 11.3%
шериф 4 7.5%
дон 4 7.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
53 гри · частки рахуються від них
1 1 1.9% 0.0% 0/1
2 2 3.8% 0.0% 0/2
3 5 9.4% 60.0% 3/5
4 8 15.1% 25.0% 2/8
5 8 15.1% 25.0% 2/8
6 4 7.5% 50.0% 2/4
7 5 9.4% 40.0% 2/5
8 9 17.0% 44.4% 4/9
9 6 11.3% 50.0% 3/6
10 5 9.4% 40.0% 2/5
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.6% 0.0% 0/1
2 2 5.1% 0.0% 0/2
3 4 10.3% 50.0% 2/4
4 3 7.7% 33.3% 1/3
5 7 17.9% 28.6% 2/7
6 3 7.7% 33.3% 1/3
7 3 7.7% 33.3% 1/3
8 7 17.9% 42.9% 3/7
9 4 10.3% 25.0% 1/4
10 5 12.8% 40.0% 2/5
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 50.0% 0.0% 0/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 50.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 50.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.