Серпень ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

83 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 250 ігор · остання гра 22 бер 2021
Усі гравці клубу
Період
Ігор 250
Win-rate 49.2% 123/250
Бали 153.50 з них 7.50 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 33.3% 2 із 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 20/24
шериф 56.5% 13/23
мафія 53.7% 29/54
мирний 40.9% 61/149

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 149 59.6%
мафія 54 21.6%
дон 24 9.6%
шериф 23 9.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
250 ігор · частки рахуються від них
1 15 6.0% 73.3% 11/15
2 26 10.4% 38.5% 10/26
3 15 6.0% 40.0% 6/15
4 25 10.0% 48.0% 12/25
5 27 10.8% 74.1% 20/27
6 29 11.6% 48.3% 14/29
7 25 10.0% 44.0% 11/25
8 39 15.6% 35.9% 14/39
9 26 10.4% 50.0% 13/26
10 23 9.2% 52.2% 12/23
149 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 5.4% 62.5% 5/8
2 13 8.7% 46.2% 6/13
3 10 6.7% 30.0% 3/10
4 15 10.1% 40.0% 6/15
5 16 10.7% 68.8% 11/16
6 20 13.4% 40.0% 8/20
7 16 10.7% 31.3% 5/16
8 22 14.8% 18.2% 4/22
9 17 11.4% 41.2% 7/17
10 12 8.1% 50.0% 6/12
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 8.7% 100.0% 2/2
2 2 8.7% 0.0% 0/2
3 3 13.0% 66.7% 2/3
4 2 8.7% 0.0% 0/2
5 3 13.0% 66.7% 2/3
6 2 8.7% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 13.0% 66.7% 2/3
9 4 17.4% 75.0% 3/4
10 2 8.7% 50.0% 1/2
54 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 3.7% 50.0% 1/2
2 8 14.8% 25.0% 2/8
3 2 3.7% 50.0% 1/2
4 5 9.3% 60.0% 3/5
5 5 9.3% 80.0% 4/5
6 7 13.0% 71.4% 5/7
7 4 7.4% 50.0% 2/4
8 9 16.7% 55.6% 5/9
9 3 5.6% 33.3% 1/3
10 9 16.7% 55.6% 5/9
24 гри за дон · частки рахуються від них
1 3 12.5% 100.0% 3/3
2 3 12.5% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 12.5% 100.0% 3/3
5 3 12.5% 100.0% 3/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 5 20.8% 80.0% 4/5
8 5 20.8% 60.0% 3/5
9 2 8.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.