11 ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

20 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 346 ігор · остання гра 5 тра 2021
Усі гравці клубу
Період
Ігор 346
Win-rate 52.6% 182/346
Бали 427.00 з них 64.00 допами Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 27
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 27 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 62.9% 22/35
мирний 54.8% 121/221
мафія 45.5% 30/66
дон 37.5% 9/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 221 63.9%
мафія 66 19.1%
шериф 35 10.1%
дон 24 6.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
346 ігор · частки рахуються від них
1 27 7.8% 48.1% 13/27
2 46 13.3% 56.5% 26/46
3 41 11.8% 56.1% 23/41
4 38 11.0% 52.6% 20/38
5 35 10.1% 48.6% 17/35
6 29 8.4% 55.2% 16/29
7 28 8.1% 60.7% 17/28
8 35 10.1% 54.3% 19/35
9 35 10.1% 51.4% 18/35
10 32 9.2% 40.6% 13/32
221 гра за мирний · частки рахуються від них
1 19 8.6% 47.4% 9/19
2 28 12.7% 57.1% 16/28
3 28 12.7% 53.6% 15/28
4 21 9.5% 61.9% 13/21
5 20 9.0% 50.0% 10/20
6 19 8.6% 63.2% 12/19
7 22 10.0% 63.6% 14/22
8 18 8.1% 55.6% 10/18
9 24 10.9% 58.3% 14/24
10 22 10.0% 36.4% 8/22
35 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 14.3% 60.0% 3/5
2 6 17.1% 66.7% 4/6
3 5 14.3% 80.0% 4/5
4 5 14.3% 40.0% 2/5
5 2 5.7% 50.0% 1/2
6 2 5.7% 100.0% 2/2
7 1 2.9% 0.0% 0/1
8 6 17.1% 66.7% 4/6
9 2 5.7% 50.0% 1/2
10 1 2.9% 100.0% 1/1
66 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 4.5% 33.3% 1/3
2 10 15.2% 60.0% 6/10
3 5 7.6% 60.0% 3/5
4 8 12.1% 37.5% 3/8
5 10 15.2% 40.0% 4/10
6 6 9.1% 16.7% 1/6
7 3 4.5% 66.7% 2/3
8 7 10.6% 57.1% 4/7
9 8 12.1% 37.5% 3/8
10 6 9.1% 50.0% 3/6
24 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 8.3% 0.0% 0/2
3 3 12.5% 33.3% 1/3
4 4 16.7% 50.0% 2/4
5 3 12.5% 66.7% 2/3
6 2 8.3% 50.0% 1/2
7 2 8.3% 50.0% 1/2
8 4 16.7% 25.0% 1/4
9 1 4.2% 0.0% 0/1
10 3 12.5% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.