Ксю ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

137 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 180 ігор · остання гра 24 вер 2021
Усі гравці клубу
Період
Ігор 180
Win-rate 41.7% 75/180
Бали 81.40 з них 6.40 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 15
ЛХ 2+ 40.0% 6 із 15 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.9% 26/42
дон 52.9% 9/17
шериф 33.3% 6/18
мирний 33.0% 34/103

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 103 57.2%
мафія 42 23.3%
шериф 18 10.0%
дон 17 9.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
180 ігор · частки рахуються від них
1 10 5.6% 90.0% 9/10
2 20 11.1% 40.0% 8/20
3 28 15.6% 39.3% 11/28
4 24 13.3% 50.0% 12/24
5 33 18.3% 42.4% 14/33
6 16 8.9% 43.8% 7/16
7 20 11.1% 30.0% 6/20
8 15 8.3% 20.0% 3/15
9 8 4.4% 12.5% 1/8
10 6 3.3% 66.7% 4/6
103 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 2.9% 100.0% 3/3
2 9 8.7% 0.0% 0/9
3 13 12.6% 30.8% 4/13
4 14 13.6% 35.7% 5/14
5 24 23.3% 45.8% 11/24
6 12 11.7% 41.7% 5/12
7 9 8.7% 22.2% 2/9
8 10 9.7% 20.0% 2/10
9 6 5.8% 16.7% 1/6
10 3 2.9% 33.3% 1/3
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 4 22.2% 50.0% 2/4
3 4 22.2% 25.0% 1/4
4 2 11.1% 0.0% 0/2
5 1 5.6% 0.0% 0/1
6 1 5.6% 100.0% 1/1
7 3 16.7% 33.3% 1/3
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.6% 100.0% 1/1
42 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 9.5% 100.0% 4/4
2 4 9.5% 75.0% 3/4
3 6 14.3% 83.3% 5/6
4 6 14.3% 100.0% 6/6
5 5 11.9% 40.0% 2/5
6 2 4.8% 50.0% 1/2
7 7 16.7% 28.6% 2/7
8 4 9.5% 25.0% 1/4
9 2 4.8% 0.0% 0/2
10 2 4.8% 100.0% 2/2
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 11.8% 100.0% 2/2
2 3 17.6% 100.0% 3/3
3 5 29.4% 20.0% 1/5
4 2 11.8% 50.0% 1/2
5 3 17.6% 33.3% 1/3
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.