Айнкоф ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

256 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 61 гра · остання гра 10 гру 2021
Усі гравці клубу
Період
Ігор 61
Win-rate 52.5% 32/61
Бали 33.90 з них 1.90 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 5/6
мирний 50.0% 17/34
мафія 50.0% 7/14
шериф 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 55.7%
мафія 14 23.0%
шериф 7 11.5%
дон 6 9.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 4 6.6% 100.0% 4/4
2 11 18.0% 63.6% 7/11
3 4 6.6% 50.0% 2/4
4 6 9.8% 33.3% 2/6
5 7 11.5% 28.6% 2/7
6 7 11.5% 57.1% 4/7
7 6 9.8% 66.7% 4/6
8 6 9.8% 50.0% 3/6
9 5 8.2% 40.0% 2/5
10 5 8.2% 40.0% 2/5
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 8.8% 100.0% 3/3
2 8 23.5% 62.5% 5/8
3 4 11.8% 50.0% 2/4
4 1 2.9% 0.0% 0/1
5 6 17.6% 16.7% 1/6
6 3 8.8% 33.3% 1/3
7 3 8.8% 66.7% 2/3
8 4 11.8% 50.0% 2/4
9 1 2.9% 0.0% 0/1
10 1 2.9% 100.0% 1/1
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 42.9% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 2 28.6% 0.0% 0/2
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 28.6% 25.0% 1/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 21.4% 66.7% 2/3
7 3 21.4% 66.7% 2/3
8 2 14.3% 50.0% 1/2
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 50.0% 1/2
10 1 16.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.