Ума Турман ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

67 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 370 ігор · остання гра 29 гру 2021
Усі гравці клубу
Період
Ігор 370
Win-rate 47.8% 177/370
Бали 192.25 з них 16.15 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 29
ЛХ 2+ 31.0% 9 із 29 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.1% 44/72
дон 57.1% 20/35
мирний 44.1% 100/227
шериф 36.1% 13/36

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 227 61.4%
мафія 72 19.5%
шериф 36 9.7%
дон 35 9.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
370 ігор · частки рахуються від них
1 7 1.9% 42.9% 3/7
2 9 2.4% 66.7% 6/9
3 18 4.9% 55.6% 10/18
4 29 7.8% 51.7% 15/29
5 33 8.9% 36.4% 12/33
6 44 11.9% 38.6% 17/44
7 48 13.0% 41.7% 20/48
8 25 6.8% 48.0% 12/25
9 25 6.8% 40.0% 10/25
10 132 35.7% 54.5% 72/132
227 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 1.8% 50.0% 2/4
2 8 3.5% 62.5% 5/8
3 11 4.8% 63.6% 7/11
4 18 7.9% 50.0% 9/18
5 15 6.6% 33.3% 5/15
6 24 10.6% 25.0% 6/24
7 27 11.9% 33.3% 9/27
8 14 6.2% 42.9% 6/14
9 19 8.4% 36.8% 7/19
10 87 38.3% 50.6% 44/87
36 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 2.8% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 2.8% 100.0% 1/1
4 2 5.6% 0.0% 0/2
5 6 16.7% 50.0% 3/6
6 1 2.8% 0.0% 0/1
7 6 16.7% 33.3% 2/6
8 4 11.1% 50.0% 2/4
9 1 2.8% 0.0% 0/1
10 14 38.9% 35.7% 5/14
72 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 1.4% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 6 8.3% 33.3% 2/6
4 7 9.7% 85.7% 6/7
5 8 11.1% 50.0% 4/8
6 14 19.4% 57.1% 8/14
7 9 12.5% 44.4% 4/9
8 4 5.6% 75.0% 3/4
9 2 2.8% 50.0% 1/2
10 21 29.2% 76.2% 16/21
35 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 2.9% 100.0% 1/1
2 1 2.9% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 5.7% 0.0% 0/2
5 4 11.4% 0.0% 0/4
6 5 14.3% 60.0% 3/5
7 6 17.1% 83.3% 5/6
8 3 8.6% 33.3% 1/3
9 3 8.6% 66.7% 2/3
10 10 28.6% 70.0% 7/10

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.