Касабех ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

128 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 162 гри · остання гра 29 гру 2021
Усі гравці клубу
Період
Ігор 162
Win-rate 50.6% 82/162
Бали 88.35 з них 6.35 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 16.7% 1 із 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 65.2% 15/23
мафія 65.0% 26/40
шериф 53.3% 8/15
мирний 39.3% 33/84

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 84 51.9%
мафія 40 24.7%
дон 23 14.2%
шериф 15 9.3%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
162 гри · частки рахуються від них
1 7 4.3% 28.6% 2/7
2 8 4.9% 62.5% 5/8
3 10 6.2% 50.0% 5/10
4 18 11.1% 38.9% 7/18
5 31 19.1% 61.3% 19/31
6 35 21.6% 51.4% 18/35
7 20 12.3% 50.0% 10/20
8 14 8.6% 50.0% 7/14
9 8 4.9% 37.5% 3/8
10 11 6.8% 54.5% 6/11
84 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 3.6% 66.7% 2/3
2 2 2.4% 0.0% 0/2
3 7 8.3% 42.9% 3/7
4 10 11.9% 20.0% 2/10
5 18 21.4% 55.6% 10/18
6 16 19.0% 37.5% 6/16
7 10 11.9% 30.0% 3/10
8 5 6.0% 40.0% 2/5
9 5 6.0% 20.0% 1/5
10 8 9.5% 50.0% 4/8
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 8 53.3% 50.0% 4/8
7 4 26.7% 75.0% 3/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.7% 100.0% 1/1
40 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 5.0% 0.0% 0/2
2 4 10.0% 100.0% 4/4
3 2 5.0% 100.0% 2/2
4 5 12.5% 60.0% 3/5
5 9 22.5% 66.7% 6/9
6 7 17.5% 71.4% 5/7
7 3 7.5% 66.7% 2/3
8 7 17.5% 42.9% 3/7
9 1 2.5% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
23 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 8.7% 0.0% 0/2
2 2 8.7% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 13.0% 66.7% 2/3
5 3 13.0% 100.0% 3/3
6 4 17.4% 75.0% 3/4
7 3 13.0% 66.7% 2/3
8 2 8.7% 100.0% 2/2
9 2 8.7% 50.0% 1/2
10 2 8.7% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.