Львица

Любовь Тосхопаран
38 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 485 ігор · остання гра 1 січ 2022
тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 485
Win-rate 43.9% 213/485
Бали 313.35 з них 44.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 43
ЛХ 2+ 16.3% 7 із 43 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 52.2% 48/92
дон 51.5% 17/33
шериф 41.5% 22/53
мирний 41.0% 126/307

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 307 63.3%
мафія 92 19.0%
шериф 53 10.9%
дон 33 6.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
485 ігор · частки рахуються від них
1 204 42.1% 44.1% 90/204
2 40 8.2% 47.5% 19/40
3 22 4.5% 50.0% 11/22
4 27 5.6% 48.1% 13/27
5 23 4.7% 47.8% 11/23
6 42 8.7% 45.2% 19/42
7 19 3.9% 42.1% 8/19
8 14 2.9% 42.9% 6/14
9 20 4.1% 30.0% 6/20
10 74 15.3% 40.5% 30/74
307 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 131 42.7% 40.5% 53/131
2 21 6.8% 47.6% 10/21
3 17 5.5% 41.2% 7/17
4 19 6.2% 52.6% 10/19
5 12 3.9% 41.7% 5/12
6 29 9.4% 44.8% 13/29
7 9 2.9% 33.3% 3/9
8 9 2.9% 22.2% 2/9
9 9 2.9% 22.2% 2/9
10 51 16.6% 41.2% 21/51
53 гри за шериф · частки рахуються від них
1 23 43.4% 34.8% 8/23
2 3 5.7% 33.3% 1/3
3 1 1.9% 100.0% 1/1
4 3 5.7% 33.3% 1/3
5 5 9.4% 60.0% 3/5
6 3 5.7% 0.0% 0/3
7 4 7.5% 50.0% 2/4
8 3 5.7% 100.0% 3/3
9 3 5.7% 33.3% 1/3
10 5 9.4% 40.0% 2/5
92 гри за мафія · частки рахуються від них
1 38 41.3% 57.9% 22/38
2 12 13.0% 41.7% 5/12
3 1 1.1% 100.0% 1/1
4 2 2.2% 50.0% 1/2
5 6 6.5% 50.0% 3/6
6 7 7.6% 57.1% 4/7
7 6 6.5% 50.0% 3/6
8 1 1.1% 100.0% 1/1
9 7 7.6% 42.9% 3/7
10 12 13.0% 41.7% 5/12
33 гри за дон · частки рахуються від них
1 12 36.4% 58.3% 7/12
2 4 12.1% 75.0% 3/4
3 3 9.1% 66.7% 2/3
4 3 9.1% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 9.1% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 3.0% 0.0% 0/1
9 1 3.0% 0.0% 0/1
10 6 18.2% 33.3% 2/6

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.