[Гость] ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

335 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 38 ігор · остання гра 6 лют 2022
Усі гравці клубу
Період
Ігор 38
Win-rate 50.0% 19/38
Бали 20.05 з них 1.55 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 33.3% 2 із 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
мирний 55.6% 15/27
дон 50.0% 1/2
мафія 0.0% 0/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 71.1%
мафія 5 13.2%
шериф 4 10.5%
дон 2 5.3%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
38 ігор · частки рахуються від них
1 4 10.5% 50.0% 2/4
2 3 7.9% 33.3% 1/3
3 4 10.5% 50.0% 2/4
4 4 10.5% 25.0% 1/4
5 1 2.6% 0.0% 0/1
6 5 13.2% 60.0% 3/5
7 1 2.6% 100.0% 1/1
8 3 7.9% 33.3% 1/3
9 6 15.8% 66.7% 4/6
10 7 18.4% 57.1% 4/7
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.1% 33.3% 1/3
2 2 7.4% 50.0% 1/2
3 3 11.1% 66.7% 2/3
4 3 11.1% 33.3% 1/3
5 1 3.7% 0.0% 0/1
6 4 14.8% 75.0% 3/4
7 1 3.7% 100.0% 1/1
8 3 11.1% 33.3% 1/3
9 3 11.1% 66.7% 2/3
10 4 14.8% 75.0% 3/4
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 75.0% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 0.0% 0/2
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.