Соло ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

223 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 105 ігор · остання гра 3 сер 2022
Усі гравці клубу
Період
Ігор 105
Win-rate 37.1% 39/105
Бали 40.45 з них 1.45 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 20.0% 1 із 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 56.0% 14/25
мирний 34.9% 22/63
шериф 25.0% 3/12
дон 0.0% 0/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 63 60.0%
мафія 25 23.8%
шериф 12 11.4%
дон 5 4.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
105 ігор · частки рахуються від них
1 11 10.5% 27.3% 3/11
2 14 13.3% 50.0% 7/14
3 14 13.3% 35.7% 5/14
4 10 9.5% 40.0% 4/10
5 7 6.7% 42.9% 3/7
6 11 10.5% 36.4% 4/11
7 15 14.3% 40.0% 6/15
8 11 10.5% 18.2% 2/11
9 8 7.6% 62.5% 5/8
10 4 3.8% 0.0% 0/4
63 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 11.1% 28.6% 2/7
2 9 14.3% 33.3% 3/9
3 10 15.9% 30.0% 3/10
4 5 7.9% 40.0% 2/5
5 1 1.6% 0.0% 0/1
6 6 9.5% 33.3% 2/6
7 12 19.0% 50.0% 6/12
8 6 9.5% 33.3% 2/6
9 4 6.3% 50.0% 2/4
10 3 4.8% 0.0% 0/3
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 16.7% 50.0% 1/2
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 25.0% 0.0% 0/3
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 3 25.0% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 16.7% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 8.0% 0.0% 0/2
2 4 16.0% 75.0% 3/4
3 3 12.0% 66.7% 2/3
4 2 8.0% 100.0% 2/2
5 5 20.0% 60.0% 3/5
6 2 8.0% 50.0% 1/2
7 2 8.0% 0.0% 0/2
8 2 8.0% 0.0% 0/2
9 3 12.0% 100.0% 3/3
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.