Окси ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

201 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 91 гра · остання гра 7 вер 2022
Усі гравці клубу
Період
Ігор 91
Win-rate 48.4% 44/91
Бали 45.00 з них 1.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 69.2% 9/13
шериф 55.6% 5/9
мафія 46.2% 6/13
мирний 42.9% 24/56

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 56 61.5%
мафія 13 14.3%
дон 13 14.3%
шериф 9 9.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
91 гра · частки рахуються від них
1 1 1.1% 0.0% 0/1
2 7 7.7% 71.4% 5/7
3 5 5.5% 80.0% 4/5
4 10 11.0% 30.0% 3/10
5 10 11.0% 40.0% 4/10
6 6 6.6% 33.3% 2/6
7 9 9.9% 66.7% 6/9
8 15 16.5% 40.0% 6/15
9 11 12.1% 36.4% 4/11
10 17 18.7% 58.8% 10/17
56 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 1.8% 0.0% 0/1
2 5 8.9% 60.0% 3/5
3 3 5.4% 66.7% 2/3
4 5 8.9% 20.0% 1/5
5 8 14.3% 50.0% 4/8
6 4 7.1% 25.0% 1/4
7 4 7.1% 50.0% 2/4
8 10 17.9% 30.0% 3/10
9 7 12.5% 42.9% 3/7
10 9 16.1% 55.6% 5/9
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 3 33.3% 100.0% 3/3
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 2 15.4% 0.0% 0/2
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 5 38.5% 40.0% 2/5
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 2 15.4% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 15.4% 0.0% 0/2
10 2 15.4% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.