Фиц ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

374 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 31 гра · остання гра 1 тра 2023
Усі гравці клубу
Період
Ігор 31
Win-rate 51.6% 16/31
Бали 16.50 з них 0.50 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 5/7
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 2/4
мирний 44.4% 8/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 58.1%
мафія 7 22.6%
дон 4 12.9%
шериф 2 6.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
31 гра · частки рахуються від них
1 1 3.2% 100.0% 1/1
2 6 19.4% 50.0% 3/6
3 7 22.6% 71.4% 5/7
4 5 16.1% 60.0% 3/5
5 2 6.5% 50.0% 1/2
6 3 9.7% 33.3% 1/3
7 1 3.2% 0.0% 0/1
8 3 9.7% 66.7% 2/3
9 1 3.2% 0.0% 0/1
10 2 6.5% 0.0% 0/2
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 16.7% 66.7% 2/3
3 3 16.7% 66.7% 2/3
4 3 16.7% 33.3% 1/3
5 2 11.1% 50.0% 1/2
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 2 11.1% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 2 28.6% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 2 50.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.