Эдгар ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

228 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 108 ігор · остання гра 23 сер 2023
Усі гравці клубу
Період
Ігор 108
Win-rate 34.3% 37/108
Бали 39.55 з них 2.95 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 25.0% 2 із 8 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 42.1% 8/19
мирний 35.4% 23/65
дон 30.8% 4/13
шериф 18.2% 2/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 65 60.2%
мафія 19 17.6%
дон 13 12.0%
шериф 11 10.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
108 ігор · частки рахуються від них
1 10 9.3% 10.0% 1/10
2 11 10.2% 27.3% 3/11
3 12 11.1% 41.7% 5/12
4 15 13.9% 40.0% 6/15
5 15 13.9% 26.7% 4/15
6 7 6.5% 42.9% 3/7
7 11 10.2% 54.5% 6/11
8 13 12.0% 46.2% 6/13
9 10 9.3% 10.0% 1/10
10 4 3.7% 50.0% 2/4
65 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 9.2% 0.0% 0/6
2 4 6.2% 50.0% 2/4
3 4 6.2% 75.0% 3/4
4 10 15.4% 50.0% 5/10
5 8 12.3% 25.0% 2/8
6 3 4.6% 33.3% 1/3
7 8 12.3% 62.5% 5/8
8 9 13.8% 33.3% 3/9
9 9 13.8% 0.0% 0/9
10 4 6.2% 50.0% 2/4
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 18.2% 0.0% 0/2
2 4 36.4% 0.0% 0/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 27.3% 66.7% 2/3
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 5 26.3% 40.0% 2/5
4 3 15.8% 33.3% 1/3
5 4 21.1% 25.0% 1/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 2 10.5% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 3 23.1% 0.0% 0/3
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 3 23.1% 33.3% 1/3
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.