Мата ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

293 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 48 ігор · остання гра 1 лис 2023
Усі гравці клубу
Період
Ігор 48
Win-rate 50.0% 24/48
Бали 25.90 з них 2.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 77.8% 7/9
шериф 50.0% 4/8
дон 50.0% 3/6
мирний 40.0% 10/25

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 52.1%
мафія 9 18.8%
шериф 8 16.7%
дон 6 12.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
48 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.1% 100.0% 1/1
2 1 2.1% 100.0% 1/1
3 4 8.3% 75.0% 3/4
4 6 12.5% 50.0% 3/6
5 6 12.5% 50.0% 3/6
6 8 16.7% 75.0% 6/8
7 8 16.7% 50.0% 4/8
8 5 10.4% 0.0% 0/5
9 6 12.5% 33.3% 2/6
10 3 6.2% 33.3% 1/3
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 4.0% 0.0% 0/1
4 5 20.0% 40.0% 2/5
5 4 16.0% 50.0% 2/4
6 3 12.0% 100.0% 3/3
7 4 16.0% 25.0% 1/4
8 3 12.0% 0.0% 0/3
9 3 12.0% 0.0% 0/3
10 1 4.0% 100.0% 1/1
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 25.0% 50.0% 1/2
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 0.0% 0/2
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 33.3% 66.7% 2/3
7 2 22.2% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 33.3% 0.0% 0/2
9 2 33.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.