Акакий ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

120 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 156 ігор · остання гра 25 гру 2023
Усі гравці клубу
Період
Ігор 156
Win-rate 53.2% 83/156
Бали 105.60 з них 23.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 19
ЛХ 2+ 38.9% 7 із 18 ПУ
Штрафи 0.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 64.7% 11/17
дон 62.5% 15/24
мирний 50.0% 44/88
мафія 48.1% 13/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 88 56.4%
мафія 27 17.3%
дон 24 15.4%
шериф 17 10.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
156 ігор · частки рахуються від них
1 3 1.9% 66.7% 2/3
2 6 3.8% 50.0% 3/6
3 19 12.2% 42.1% 8/19
4 21 13.5% 61.9% 13/21
5 27 17.3% 44.4% 12/27
6 24 15.4% 50.0% 12/24
7 16 10.3% 62.5% 10/16
8 15 9.6% 60.0% 9/15
9 13 8.3% 69.2% 9/13
10 12 7.7% 41.7% 5/12
88 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 2.3% 50.0% 1/2
2 4 4.5% 25.0% 1/4
3 9 10.2% 44.4% 4/9
4 15 17.0% 53.3% 8/15
5 16 18.2% 56.3% 9/16
6 15 17.0% 46.7% 7/15
7 8 9.1% 62.5% 5/8
8 10 11.4% 40.0% 4/10
9 3 3.4% 100.0% 3/3
10 6 6.8% 33.3% 2/6
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 23.5% 50.0% 2/4
4 1 5.9% 100.0% 1/1
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 2 11.8% 50.0% 1/2
7 3 17.6% 66.7% 2/3
8 1 5.9% 100.0% 1/1
9 3 17.6% 66.7% 2/3
10 2 11.8% 100.0% 2/2
27 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 3.7% 100.0% 1/1
3 3 11.1% 33.3% 1/3
4 3 11.1% 66.7% 2/3
5 3 11.1% 0.0% 0/3
6 4 14.8% 75.0% 3/4
7 4 14.8% 50.0% 2/4
8 3 11.1% 100.0% 3/3
9 3 11.1% 33.3% 1/3
10 3 11.1% 0.0% 0/3
24 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 4.2% 100.0% 1/1
2 1 4.2% 100.0% 1/1
3 3 12.5% 33.3% 1/3
4 2 8.3% 100.0% 2/2
5 7 29.2% 42.9% 3/7
6 3 12.5% 33.3% 1/3
7 1 4.2% 100.0% 1/1
8 1 4.2% 100.0% 1/1
9 4 16.7% 75.0% 3/4
10 1 4.2% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.