Rora ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

356 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 32 гри · остання гра 27 гру 2023
Усі гравці клубу
Період
Ігор 32
Win-rate 31.3% 10/32
Бали 18.10 з них 8.10 допами Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 37.5% 9/24
шериф 33.3% 1/3
мафія 0.0% 0/4
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 75.0%
мафія 4 12.5%
шериф 3 9.4%
дон 1 3.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 2 6.2% 50.0% 1/2
2 5 15.6% 40.0% 2/5
3 4 12.5% 0.0% 0/4
4 8 25.0% 37.5% 3/8
5 4 12.5% 25.0% 1/4
6 2 6.2% 50.0% 1/2
7 3 9.4% 33.3% 1/3
8 3 9.4% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 3.1% 0.0% 0/1
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 12.5% 66.7% 2/3
3 2 8.3% 0.0% 0/2
4 8 33.3% 37.5% 3/8
5 4 16.7% 25.0% 1/4
6 1 4.2% 100.0% 1/1
7 3 12.5% 33.3% 1/3
8 3 12.5% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 66.7% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 50.0% 0.0% 0/2
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.