Снуки ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

431 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 18 ігор · остання гра 15 тра 2024
Усі гравці клубу
Період
Ігор 18
Win-rate 38.9% 7/18
Бали 11.20 з них 4.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 57.1% 4/7
мафія 50.0% 2/4
мирний 16.7% 1/6
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
шериф 7 38.9%
мирний 6 33.3%
мафія 4 22.2%
дон 1 5.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
18 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 11.1% 100.0% 2/2
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 2 11.1% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 11.1% 0.0% 0/2
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 6 33.3% 16.7% 1/6
10 1 5.6% 100.0% 1/1
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 2 33.3% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 28.6% 0.0% 0/2
10 1 14.3% 100.0% 1/1
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 50.0% 0.0% 0/2
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.