Donna(MafclubKiev)

Юлия
230 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 64 гри · остання гра 25 сер 2024
Киев, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 64
Win-rate 50.0% 32/64
Бали 38.90 з них 8.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 40.0% 2 із 5 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 71.4% 5/7
дон 50.0% 3/6
мирний 48.8% 20/41
мафія 40.0% 4/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 64.1%
мафія 10 15.6%
шериф 7 10.9%
дон 6 9.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 18 28.1% 55.6% 10/18
2 8 12.5% 37.5% 3/8
3 8 12.5% 50.0% 4/8
4 11 17.2% 27.3% 3/11
5 5 7.8% 80.0% 4/5
6 2 3.1% 50.0% 1/2
7 3 4.7% 33.3% 1/3
8 2 3.1% 50.0% 1/2
9 3 4.7% 66.7% 2/3
10 4 6.2% 75.0% 3/4
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 13 31.7% 53.8% 7/13
2 5 12.2% 20.0% 1/5
3 6 14.6% 66.7% 4/6
4 6 14.6% 50.0% 3/6
5 3 7.3% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 4.9% 0.0% 0/2
8 2 4.9% 50.0% 1/2
9 2 4.9% 50.0% 1/2
10 2 4.9% 50.0% 1/2
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 100.0% 2/2
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 2 20.0% 50.0% 1/2
3 2 20.0% 0.0% 0/2
4 2 20.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 33.3% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 50.0% 0.0% 0/3
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.