Зевс ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

154 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 92 гри · остання гра 20 лис 2024
Усі гравці клубу
Період
Ігор 92
Win-rate 42.4% 39/92
Бали 72.80 з них 34.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.37
ПУ · перший убитий 10
ЛХ 2+ 40.0% 4 із 10 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.9% 14/23
дон 50.0% 5/10
мирний 36.0% 18/50
шериф 22.2% 2/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 50 54.3%
мафія 23 25.0%
дон 10 10.9%
шериф 9 9.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
92 гри · частки рахуються від них
1 3 3.3% 33.3% 1/3
2 11 12.0% 54.5% 6/11
3 10 10.9% 30.0% 3/10
4 12 13.0% 33.3% 4/12
5 10 10.9% 50.0% 5/10
6 9 9.8% 55.6% 5/9
7 12 13.0% 41.7% 5/12
8 14 15.2% 28.6% 4/14
9 6 6.5% 66.7% 4/6
10 5 5.4% 40.0% 2/5
50 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 6.0% 33.3% 1/3
2 8 16.0% 37.5% 3/8
3 4 8.0% 25.0% 1/4
4 5 10.0% 20.0% 1/5
5 7 14.0% 42.9% 3/7
6 4 8.0% 75.0% 3/4
7 6 12.0% 33.3% 2/6
8 8 16.0% 25.0% 2/8
9 3 6.0% 66.7% 2/3
10 2 4.0% 0.0% 0/2
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 33.3% 0.0% 0/3
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
23 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 13.0% 100.0% 3/3
3 2 8.7% 100.0% 2/2
4 4 17.4% 50.0% 2/4
5 2 8.7% 100.0% 2/2
6 2 8.7% 50.0% 1/2
7 3 13.0% 33.3% 1/3
8 2 8.7% 0.0% 0/2
9 2 8.7% 50.0% 1/2
10 3 13.0% 66.7% 2/3
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 2 20.0% 50.0% 1/2
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 2 20.0% 50.0% 1/2
7 2 20.0% 100.0% 2/2
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.