007 ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

21 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 554 гри · остання гра 30 гру 2024
Усі гравці клубу
Період
Ігор 554
Win-rate 47.3% 262/554
Бали 419.00 з них 154.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 45
ЛХ 2+ 15.6% 7 із 45 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 63.2% 74/117
дон 47.2% 25/53
шериф 45.3% 29/64
мирний 41.9% 134/320

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 320 57.8%
мафія 117 21.1%
шериф 64 11.6%
дон 53 9.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
554 гри · частки рахуються від них
1 54 9.7% 42.6% 23/54
2 48 8.7% 43.8% 21/48
3 63 11.4% 49.2% 31/63
4 53 9.6% 41.5% 22/53
5 56 10.1% 39.3% 22/56
6 57 10.3% 49.1% 28/57
7 77 13.9% 51.9% 40/77
8 57 10.3% 47.4% 27/57
9 50 9.0% 58.0% 29/50
10 39 7.0% 48.7% 19/39
320 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 30 9.4% 33.3% 10/30
2 30 9.4% 30.0% 9/30
3 26 8.1% 46.2% 12/26
4 38 11.9% 42.1% 16/38
5 31 9.7% 38.7% 12/31
6 29 9.1% 44.8% 13/29
7 53 16.6% 43.4% 23/53
8 33 10.3% 51.5% 17/33
9 26 8.1% 53.8% 14/26
10 24 7.5% 33.3% 8/24
64 гри за шериф · частки рахуються від них
1 7 10.9% 28.6% 2/7
2 5 7.8% 20.0% 1/5
3 6 9.4% 66.7% 4/6
4 3 4.7% 33.3% 1/3
5 7 10.9% 42.9% 3/7
6 9 14.1% 44.4% 4/9
7 8 12.5% 50.0% 4/8
8 8 12.5% 37.5% 3/8
9 5 7.8% 40.0% 2/5
10 6 9.4% 83.3% 5/6
117 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 12 10.3% 75.0% 9/12
2 11 9.4% 90.9% 10/11
3 20 17.1% 55.0% 11/20
4 6 5.1% 66.7% 4/6
5 14 12.0% 42.9% 6/14
6 12 10.3% 75.0% 9/12
7 9 7.7% 66.7% 6/9
8 11 9.4% 45.5% 5/11
9 13 11.1% 61.5% 8/13
10 9 7.7% 66.7% 6/9
53 гри за дон · частки рахуються від них
1 5 9.4% 40.0% 2/5
2 2 3.8% 50.0% 1/2
3 11 20.8% 36.4% 4/11
4 6 11.3% 16.7% 1/6
5 4 7.5% 25.0% 1/4
6 7 13.2% 28.6% 2/7
7 7 13.2% 100.0% 7/7
8 5 9.4% 40.0% 2/5
9 6 11.3% 83.3% 5/6
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.