Пума🐾

Валерия
105 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 138 ігор · остання гра 3 жов 2025
Киев, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 138
Win-rate 51.4% 71/138
Бали 126.40 з них 40.10 допами Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 18
ЛХ 2+ 22.2% 4 із 18 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 64.5% 20/31
дон 62.5% 5/8
мирний 49.4% 43/87
шериф 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 87 63.0%
мафія 31 22.5%
шериф 12 8.7%
дон 8 5.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
138 ігор · частки рахуються від них
1 11 8.0% 45.5% 5/11
2 15 10.9% 53.3% 8/15
3 9 6.5% 55.6% 5/9
4 11 8.0% 27.3% 3/11
5 15 10.9% 53.3% 8/15
6 13 9.4% 46.2% 6/13
7 13 9.4% 61.5% 8/13
8 9 6.5% 77.8% 7/9
9 26 18.8% 57.7% 15/26
10 16 11.6% 37.5% 6/16
87 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 10.3% 55.6% 5/9
2 10 11.5% 50.0% 5/10
3 6 6.9% 33.3% 2/6
4 7 8.0% 28.6% 2/7
5 9 10.3% 33.3% 3/9
6 9 10.3% 44.4% 4/9
7 8 9.2% 62.5% 5/8
8 6 6.9% 83.3% 5/6
9 13 14.9% 61.5% 8/13
10 10 11.5% 40.0% 4/10
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 16.7% 0.0% 0/2
7 2 16.7% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 25.0% 66.7% 2/3
10 2 16.7% 0.0% 0/2
31 гра за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.2% 0.0% 0/1
2 3 9.7% 66.7% 2/3
3 1 3.2% 100.0% 1/1
4 4 12.9% 25.0% 1/4
5 5 16.1% 100.0% 5/5
6 1 3.2% 100.0% 1/1
7 2 6.5% 100.0% 2/2
8 2 6.5% 100.0% 2/2
9 8 25.8% 50.0% 4/8
10 4 12.9% 50.0% 2/4
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 2 25.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.