Хакуна

Марк
277 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 43 гри · остання гра 8 жов 2025
Донецк, Украина · домашній клуб — Rocky Mafia Club
Усі гравці клубу
Період
Ігор 43
Win-rate 32.6% 14/43
Бали 29.30 з них 5.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 1.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мафія 40.0% 6/15
мирний 29.4% 5/17
шериф 12.5% 1/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 39.5%
мафія 15 34.9%
шериф 8 18.6%
дон 3 7.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
43 гри · частки рахуються від них
1 8 18.6% 25.0% 2/8
2 8 18.6% 25.0% 2/8
3 2 4.7% 50.0% 1/2
4 4 9.3% 50.0% 2/4
5 3 7.0% 66.7% 2/3
6 5 11.6% 40.0% 2/5
7 6 14.0% 0.0% 0/6
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 7.0% 33.3% 1/3
10 4 9.3% 50.0% 2/4
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 17.6% 33.3% 1/3
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 2 11.8% 0.0% 0/2
5 2 11.8% 100.0% 2/2
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 3 17.6% 0.0% 0/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 11.8% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 37.5% 0.0% 0/3
2 2 25.0% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 0.0% 0/1
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 4 26.7% 25.0% 1/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 3 20.0% 66.7% 2/3
7 3 20.0% 0.0% 0/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 13.3% 100.0% 2/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.