Zero Player

Ярослав
80 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 173 гри · остання гра 3 гру 2025
Киев, Украина
Усі гравці клубу
Період
Ігор 173
Win-rate 48.6% 84/173
Бали 162.90 з них 43.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 14
ЛХ 2+ 7.1% 1 із 14 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.9% 11/19
мирний 49.5% 49/99
мафія 48.6% 18/37
шериф 33.3% 6/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 99 57.2%
мафія 37 21.4%
дон 19 11.0%
шериф 18 10.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
173 гри · частки рахуються від них
1 20 11.6% 45.0% 9/20
2 11 6.4% 36.4% 4/11
3 7 4.0% 42.9% 3/7
4 14 8.1% 50.0% 7/14
5 19 11.0% 31.6% 6/19
6 21 12.1% 47.6% 10/21
7 28 16.2% 46.4% 13/28
8 24 13.9% 54.2% 13/24
9 19 11.0% 68.4% 13/19
10 10 5.8% 60.0% 6/10
99 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 12 12.1% 41.7% 5/12
2 6 6.1% 33.3% 2/6
3 4 4.0% 25.0% 1/4
4 11 11.1% 54.5% 6/11
5 14 14.1% 28.6% 4/14
6 12 12.1% 58.3% 7/12
7 15 15.2% 46.7% 7/15
8 11 11.1% 72.7% 8/11
9 8 8.1% 75.0% 6/8
10 6 6.1% 50.0% 3/6
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 22.2% 50.0% 2/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 5.6% 0.0% 0/1
6 3 16.7% 0.0% 0/3
7 1 5.6% 0.0% 0/1
8 5 27.8% 20.0% 1/5
9 2 11.1% 50.0% 1/2
10 2 11.1% 100.0% 2/2
37 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 5.4% 50.0% 1/2
2 4 10.8% 50.0% 2/4
3 3 8.1% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 5.4% 50.0% 1/2
6 5 13.5% 40.0% 2/5
7 8 21.6% 37.5% 3/8
8 6 16.2% 50.0% 3/6
9 5 13.5% 60.0% 3/5
10 2 5.4% 50.0% 1/2
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 15.8% 33.3% 1/3
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 4 21.1% 75.0% 3/4
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 4 21.1% 75.0% 3/4
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.