Secret

Екатерина
17 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 590 ігор · остання гра 26 гру 2025
Киев, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 590
Win-rate 41.0% 242/590
Бали 457.30 з них 100.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 39
ЛХ 2+ 27.0% 10 із 37 ПУ
Штрафи 4.80

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 54.8% 34/62
мафія 51.1% 69/135
шериф 37.9% 25/66
мирний 34.9% 114/327

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 327 55.4%
мафія 135 22.9%
шериф 66 11.2%
дон 62 10.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
590 ігор · частки рахуються від них
1 11 1.9% 18.2% 2/11
2 25 4.2% 48.0% 12/25
3 35 5.9% 25.7% 9/35
4 57 9.7% 49.1% 28/57
5 106 18.0% 50.9% 54/106
6 73 12.4% 35.6% 26/73
7 76 12.9% 47.4% 36/76
8 46 7.8% 39.1% 18/46
9 72 12.2% 38.9% 28/72
10 89 15.1% 32.6% 29/89
327 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 2.1% 14.3% 1/7
2 12 3.7% 50.0% 6/12
3 24 7.3% 12.5% 3/24
4 36 11.0% 38.9% 14/36
5 56 17.1% 50.0% 28/56
6 40 12.2% 32.5% 13/40
7 40 12.2% 45.0% 18/40
8 28 8.6% 35.7% 10/28
9 35 10.7% 28.6% 10/35
10 49 15.0% 22.4% 11/49
66 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 4.5% 33.3% 1/3
2 5 7.6% 60.0% 3/5
3 1 1.5% 0.0% 0/1
4 3 4.5% 66.7% 2/3
5 12 18.2% 41.7% 5/12
6 10 15.2% 30.0% 3/10
7 13 19.7% 30.8% 4/13
8 2 3.0% 50.0% 1/2
9 7 10.6% 42.9% 3/7
10 10 15.2% 30.0% 3/10
135 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 0.7% 0.0% 0/1
2 7 5.2% 42.9% 3/7
3 8 5.9% 62.5% 5/8
4 11 8.1% 63.6% 7/11
5 27 20.0% 51.9% 14/27
6 11 8.1% 45.5% 5/11
7 14 10.4% 50.0% 7/14
8 11 8.1% 45.5% 5/11
9 22 16.3% 54.5% 12/22
10 23 17.0% 47.8% 11/23
62 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 1.6% 0.0% 0/1
3 2 3.2% 50.0% 1/2
4 7 11.3% 71.4% 5/7
5 11 17.7% 63.6% 7/11
6 12 19.4% 41.7% 5/12
7 9 14.5% 77.8% 7/9
8 5 8.1% 40.0% 2/5
9 8 12.9% 37.5% 3/8
10 7 11.3% 57.1% 4/7

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.