Негрони ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

53 місце в рейтингу клубу · весь час
Laboratory Mafia Club ·Тбілісі · 58 ігор · остання гра 22 гру 2023
Усі гравці клубу
Період
Ігор 58
Win-rate 60.3% 35/58
Бали 53.90 з них 18.90 допами Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 20.0% 1 із 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 5/6
шериф 80.0% 4/5
мафія 57.1% 8/14
мирний 54.5% 18/33

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 33 56.9%
мафія 14 24.1%
дон 6 10.3%
шериф 5 8.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
58 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 6.9% 25.0% 1/4
3 7 12.1% 57.1% 4/7
4 6 10.3% 100.0% 6/6
5 6 10.3% 50.0% 3/6
6 5 8.6% 40.0% 2/5
7 7 12.1% 71.4% 5/7
8 8 13.8% 50.0% 4/8
9 8 13.8% 87.5% 7/8
10 7 12.1% 42.9% 3/7
33 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 9.1% 33.3% 1/3
3 4 12.1% 25.0% 1/4
4 2 6.1% 100.0% 2/2
5 5 15.2% 40.0% 2/5
6 4 12.1% 25.0% 1/4
7 5 15.2% 60.0% 3/5
8 2 6.1% 100.0% 2/2
9 6 18.2% 100.0% 6/6
10 2 6.1% 0.0% 0/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 2 40.0% 50.0% 1/2
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 2 14.3% 100.0% 2/2
8 5 35.7% 40.0% 2/5
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 2 14.3% 50.0% 1/2
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 50.0% 100.0% 3/3
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.