Saturn ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

65 місце в рейтингу клубу · весь час
Laboratory Mafia Club ·Тбілісі · 56 ігор · остання гра 26 гру 2023
Усі гравці клубу
Період
Ігор 56
Win-rate 55.4% 31/56
Бали 47.00 з них 17.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 1.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 80.0% 4/5
дон 75.0% 3/4
мафія 66.7% 6/9
мирний 47.4% 18/38

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 38 67.9%
мафія 9 16.1%
шериф 5 8.9%
дон 4 7.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
56 ігор · частки рахуються від них
1 5 8.9% 40.0% 2/5
2 8 14.3% 62.5% 5/8
3 10 17.9% 70.0% 7/10
4 2 3.6% 100.0% 2/2
5 4 7.1% 50.0% 2/4
6 8 14.3% 50.0% 4/8
7 8 14.3% 37.5% 3/8
8 4 7.1% 25.0% 1/4
9 6 10.7% 83.3% 5/6
10 1 1.8% 0.0% 0/1
38 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.5% 25.0% 1/4
2 6 15.8% 66.7% 4/6
3 8 21.1% 75.0% 6/8
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 7.9% 66.7% 2/3
6 4 10.5% 25.0% 1/4
7 5 13.2% 20.0% 1/5
8 4 10.5% 25.0% 1/4
9 3 7.9% 66.7% 2/3
10 1 2.6% 0.0% 0/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 3 60.0% 100.0% 3/3
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 2 22.2% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 33.3% 100.0% 3/3
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.