Lukulus

Luka Kvantaliani
102 місце в рейтингу клубу · весь час
Laboratory Mafia Club ·Тбілісі · 24 гри · остання гра 18 гру 2025
Тбилиси, Грузия
Усі гравці клубу
Період
Ігор 24
Win-rate 41.7% 10/24
Бали 21.80 з них 4.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 100.0% 2 із 2 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
мирний 35.7% 5/14
шериф 33.3% 1/3
мафія 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 58.3%
дон 4 16.7%
шериф 3 12.5%
мафія 3 12.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 2 8.3% 0.0% 0/2
2 2 8.3% 100.0% 2/2
3 2 8.3% 50.0% 1/2
4 1 4.2% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 8.3% 50.0% 1/2
7 2 8.3% 100.0% 2/2
8 2 8.3% 50.0% 1/2
9 10 41.7% 30.0% 3/10
10 1 4.2% 0.0% 0/1
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 2 14.3% 100.0% 2/2
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 14.3% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 5 35.7% 40.0% 2/5
10 1 7.1% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 66.7% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 2 66.7% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 50.0% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.