Ярослав Мудрый

Ярослав
112 місце в рейтингу клубу · весь час
Laboratory Mafia Club ·Тбілісі · 36 ігор · остання гра 28 лис 2023
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — VANMO MAFIA TBILISI
Усі гравці клубу
Період
Ігор 36
Win-rate 44.4% 16/36
Бали 19.80 з них 3.80 допами Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
мафія 62.5% 5/8
шериф 50.0% 1/2
мирний 31.8% 7/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 61.1%
мафія 8 22.2%
дон 4 11.1%
шериф 2 5.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 6 16.7% 16.7% 1/6
2 2 5.6% 50.0% 1/2
3 3 8.3% 66.7% 2/3
4 4 11.1% 75.0% 3/4
5 5 13.9% 20.0% 1/5
6 3 8.3% 33.3% 1/3
7 3 8.3% 33.3% 1/3
8 5 13.9% 20.0% 1/5
9 4 11.1% 100.0% 4/4
10 1 2.8% 100.0% 1/1
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 18.2% 25.0% 1/4
2 2 9.1% 50.0% 1/2
3 3 13.6% 66.7% 2/3
4 1 4.5% 0.0% 0/1
5 4 18.2% 0.0% 0/4
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 2 9.1% 0.0% 0/2
8 2 9.1% 0.0% 0/2
9 2 9.1% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 3 37.5% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.