Cimes

Илья Журавский
3 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Laboratory Mafia Club ·Тбілісі · 220 ігор за 2026 рік · 647 загалом · остання гра 4 лис 2026
Харьков, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 220
Win-rate 45.0% 99/220
Бали 213.20 з них 56.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 15
ЛХ 2+ 7.1% 1 із 14 ПУ
Штрафи 8.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 52.4% 11/21
мирний 46.9% 61/130
мафія 40.5% 17/42
шериф 37.0% 10/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 130 59.1%
мафія 42 19.1%
шериф 27 12.3%
дон 21 9.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
220 ігор · частки рахуються від них
1 28 12.7% 35.7% 10/28
2 25 11.4% 48.0% 12/25
3 18 8.2% 44.4% 8/18
4 18 8.2% 50.0% 9/18
5 24 10.9% 45.8% 11/24
6 19 8.6% 47.4% 9/19
7 23 10.5% 60.9% 14/23
8 19 8.6% 42.1% 8/19
9 27 12.3% 37.0% 10/27
10 19 8.6% 42.1% 8/19
130 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 14 10.8% 57.1% 8/14
2 16 12.3% 43.8% 7/16
3 10 7.7% 50.0% 5/10
4 13 10.0% 38.5% 5/13
5 13 10.0% 46.2% 6/13
6 10 7.7% 40.0% 4/10
7 16 12.3% 62.5% 10/16
8 12 9.2% 33.3% 4/12
9 16 12.3% 50.0% 8/16
10 10 7.7% 40.0% 4/10
27 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 18.5% 20.0% 1/5
2 3 11.1% 0.0% 0/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 3.7% 100.0% 1/1
5 6 22.2% 50.0% 3/6
6 3 11.1% 66.7% 2/3
7 2 7.4% 0.0% 0/2
8 2 7.4% 50.0% 1/2
9 2 7.4% 50.0% 1/2
10 3 11.1% 33.3% 1/3
42 гри за мафія · частки рахуються від них
1 6 14.3% 0.0% 0/6
2 4 9.5% 75.0% 3/4
3 7 16.7% 42.9% 3/7
4 3 7.1% 66.7% 2/3
5 4 9.5% 25.0% 1/4
6 4 9.5% 50.0% 2/4
7 4 9.5% 75.0% 3/4
8 2 4.8% 50.0% 1/2
9 6 14.3% 16.7% 1/6
10 2 4.8% 50.0% 1/2
21 гра за дон · частки рахуються від них
1 3 14.3% 33.3% 1/3
2 2 9.5% 100.0% 2/2
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 2 9.5% 50.0% 1/2
7 1 4.8% 100.0% 1/1
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 3 14.3% 0.0% 0/3
10 4 19.0% 50.0% 2/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.