1C

Giorgi Iaralishvili
12 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Laboratory Mafia Club ·Тбілісі · 62 гри за 2026 рік · 342 загалом · остання гра 16 жов 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 62
Win-rate 53.2% 33/62
Бали 62.50 з них 13.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 2.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 80.0% 12/15
шериф 60.0% 3/5
дон 50.0% 1/2
мирний 42.5% 17/40

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 64.5%
мафія 15 24.2%
шериф 5 8.1%
дон 2 3.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
62 гри · частки рахуються від них
1 4 6.5% 25.0% 1/4
2 7 11.3% 57.1% 4/7
3 3 4.8% 66.7% 2/3
4 7 11.3% 42.9% 3/7
5 3 4.8% 33.3% 1/3
6 8 12.9% 37.5% 3/8
7 6 9.7% 66.7% 4/6
8 7 11.3% 71.4% 5/7
9 12 19.4% 58.3% 7/12
10 5 8.1% 60.0% 3/5
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.0% 25.0% 1/4
2 2 5.0% 50.0% 1/2
3 1 2.5% 0.0% 0/1
4 2 5.0% 0.0% 0/2
5 1 2.5% 0.0% 0/1
6 5 12.5% 0.0% 0/5
7 4 10.0% 50.0% 2/4
8 7 17.5% 71.4% 5/7
9 10 25.0% 60.0% 6/10
10 4 10.0% 50.0% 2/4
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 26.7% 50.0% 2/4
3 2 13.3% 100.0% 2/2
4 2 13.3% 100.0% 2/2
5 1 6.7% 100.0% 1/1
6 2 13.3% 100.0% 2/2
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 1 6.7% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.