Samf1eld

Максим
4 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Laboratory Mafia Club ·Тбілісі · 180 ігор за 2026 рік · 650 загалом · остання гра 4 лис 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 180
Win-rate 54.4% 98/180
Бали 201.60 з них 53.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 15
ЛХ 2+ 6.7% 1 із 15 ПУ
Штрафи 3.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 68.8% 11/16
мафія 54.2% 13/24
мирний 53.7% 66/123
шериф 47.1% 8/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 123 68.3%
мафія 24 13.3%
шериф 17 9.4%
дон 16 8.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
180 ігор · частки рахуються від них
1 16 8.9% 50.0% 8/16
2 17 9.4% 41.2% 7/17
3 13 7.2% 46.2% 6/13
4 17 9.4% 70.6% 12/17
5 19 10.6% 47.4% 9/19
6 19 10.6% 68.4% 13/19
7 21 11.7% 38.1% 8/21
8 23 12.8% 56.5% 13/23
9 20 11.1% 55.0% 11/20
10 15 8.3% 73.3% 11/15
123 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 6.5% 37.5% 3/8
2 11 8.9% 36.4% 4/11
3 9 7.3% 55.6% 5/9
4 17 13.8% 70.6% 12/17
5 15 12.2% 53.3% 8/15
6 14 11.4% 57.1% 8/14
7 15 12.2% 33.3% 5/15
8 15 12.2% 53.3% 8/15
9 9 7.3% 55.6% 5/9
10 10 8.1% 80.0% 8/10
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 17.6% 66.7% 2/3
2 3 17.6% 66.7% 2/3
3 2 11.8% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 11.8% 0.0% 0/2
6 2 11.8% 100.0% 2/2
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 17.6% 33.3% 1/3
10 1 5.9% 100.0% 1/1
24 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 12.5% 66.7% 2/3
2 2 8.3% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 4.2% 0.0% 0/1
6 2 8.3% 100.0% 2/2
7 4 16.7% 50.0% 2/4
8 5 20.8% 60.0% 3/5
9 5 20.8% 40.0% 2/5
10 2 8.3% 50.0% 1/2
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 3 18.8% 66.7% 2/3
9 3 18.8% 100.0% 3/3
10 2 12.5% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.