Кнопка (Tbilissimo)

Нина
5 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Laboratory Mafia Club ·Тбілісі · 181 гра за 2026 рік · 328 загалом · остання гра 4 лис 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 181
Win-rate 48.1% 87/181
Бали 175.20 з них 39.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 14
ЛХ 2+ 7.1% 1 із 14 ПУ
Штрафи 5.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 52.4% 22/42
дон 50.0% 9/18
шериф 47.1% 8/17
мирний 46.2% 48/104

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 104 57.5%
мафія 42 23.2%
дон 18 9.9%
шериф 17 9.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
181 гра · частки рахуються від них
1 14 7.7% 64.3% 9/14
2 15 8.3% 40.0% 6/15
3 16 8.8% 50.0% 8/16
4 25 13.8% 44.0% 11/25
5 21 11.6% 38.1% 8/21
6 17 9.4% 58.8% 10/17
7 27 14.9% 40.7% 11/27
8 16 8.8% 50.0% 8/16
9 15 8.3% 53.3% 8/15
10 15 8.3% 53.3% 8/15
104 гри за мирний · частки рахуються від них
1 9 8.7% 88.9% 8/9
2 11 10.6% 45.5% 5/11
3 10 9.6% 50.0% 5/10
4 13 12.5% 38.5% 5/13
5 11 10.6% 36.4% 4/11
6 10 9.6% 60.0% 6/10
7 11 10.6% 27.3% 3/11
8 9 8.7% 33.3% 3/9
9 11 10.6% 54.5% 6/11
10 9 8.7% 33.3% 3/9
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 5.9% 0.0% 0/1
3 2 11.8% 0.0% 0/2
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 2 11.8% 50.0% 1/2
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 6 35.3% 66.7% 4/6
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 23.5% 75.0% 3/4
42 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 9.5% 25.0% 1/4
2 3 7.1% 33.3% 1/3
3 1 2.4% 100.0% 1/1
4 11 26.2% 54.5% 6/11
5 3 7.1% 0.0% 0/3
6 5 11.9% 80.0% 4/5
7 8 19.0% 50.0% 4/8
8 5 11.9% 60.0% 3/5
9 1 2.4% 100.0% 1/1
10 1 2.4% 100.0% 1/1
18 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 16.7% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 5 27.8% 60.0% 3/5
6 1 5.6% 0.0% 0/1
7 2 11.1% 0.0% 0/2
8 2 11.1% 100.0% 2/2
9 3 16.7% 33.3% 1/3
10 1 5.6% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.