Chief

Serhii
30 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Laboratory Mafia Club ·Тбілісі · 27 ігор за 2026 рік · 59 загалом · остання гра 6 чер 2026
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — CLAN Mafia Tbilisi
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 27
Win-rate 51.9% 14/27
Бали 26.10 з них 4.00 допами Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 4/4
мафія 80.0% 4/5
мирний 40.0% 6/15
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 55.6%
мафія 5 18.5%
дон 4 14.8%
шериф 3 11.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.4% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 11.1% 66.7% 2/3
4 1 3.7% 100.0% 1/1
5 2 7.4% 100.0% 2/2
6 6 22.2% 33.3% 2/6
7 5 18.5% 80.0% 4/5
8 1 3.7% 0.0% 0/1
9 3 11.1% 33.3% 1/3
10 4 14.8% 25.0% 1/4
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 2 13.3% 100.0% 2/2
6 6 40.0% 33.3% 2/6
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 13.3% 0.0% 0/2
10 1 6.7% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 0.0% 0/2
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 100.0% 2/2
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 50.0% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.