Тусовщик

Daniel
11 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Laboratory Mafia Club ·Тбілісі · 66 ігор за 2026 рік · 198 загалом · остання гра 12 сер 2026
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — CLAN Mafia Tbilisi
Усі гравці клубу
Ігор 66
Win-rate 53.0% 35/66
Бали 70.10 з них 16.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 16.7% 1 із 6 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 9/12
шериф 50.0% 4/8
мирний 48.8% 20/41
дон 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 62.1%
мафія 12 18.2%
шериф 8 12.1%
дон 5 7.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
66 ігор · частки рахуються від них
1 7 10.6% 71.4% 5/7
2 9 13.6% 44.4% 4/9
3 8 12.1% 62.5% 5/8
4 10 15.2% 50.0% 5/10
5 6 9.1% 16.7% 1/6
6 3 4.5% 66.7% 2/3
7 4 6.1% 50.0% 2/4
8 6 9.1% 50.0% 3/6
9 5 7.6% 80.0% 4/5
10 8 12.1% 50.0% 4/8
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 4 9.8% 50.0% 2/4
2 6 14.6% 16.7% 1/6
3 6 14.6% 66.7% 4/6
4 6 14.6% 50.0% 3/6
5 4 9.8% 25.0% 1/4
6 3 7.3% 66.7% 2/3
7 1 2.4% 0.0% 0/1
8 3 7.3% 33.3% 1/3
9 3 7.3% 100.0% 3/3
10 5 12.2% 60.0% 3/5
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 37.5% 66.7% 2/3
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 16.7% 100.0% 2/2
2 3 25.0% 100.0% 3/3
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 16.7% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 8.3% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 2 40.0% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.