Закат

Алексей Ткачев
2 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Laboratory Mafia Club ·Тбілісі · 246 ігор за 2026 рік · 491 загалом · остання гра 4 лис 2026
Батуми, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 246
Win-rate 53.3% 131/246
Бали 256.10 з них 56.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 28
ЛХ 2+ 14.8% 4 із 27 ПУ
Штрафи 5.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 15/25
дон 59.3% 16/27
мафія 59.0% 23/39
мирний 49.7% 77/155

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 155 63.0%
мафія 39 15.9%
дон 27 11.0%
шериф 25 10.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
246 ігор · частки рахуються від них
1 8 3.3% 50.0% 4/8
2 20 8.1% 45.0% 9/20
3 18 7.3% 66.7% 12/18
4 17 6.9% 35.3% 6/17
5 30 12.2% 63.3% 19/30
6 31 12.6% 58.1% 18/31
7 20 8.1% 55.0% 11/20
8 35 14.2% 45.7% 16/35
9 28 11.4% 50.0% 14/28
10 39 15.9% 56.4% 22/39
155 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 2.6% 50.0% 2/4
2 16 10.3% 50.0% 8/16
3 10 6.5% 80.0% 8/10
4 11 7.1% 27.3% 3/11
5 15 9.7% 60.0% 9/15
6 23 14.8% 52.2% 12/23
7 14 9.0% 50.0% 7/14
8 21 13.5% 33.3% 7/21
9 18 11.6% 50.0% 9/18
10 23 14.8% 52.2% 12/23
25 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 12.0% 100.0% 3/3
4 2 8.0% 50.0% 1/2
5 5 20.0% 60.0% 3/5
6 2 8.0% 100.0% 2/2
7 1 4.0% 0.0% 0/1
8 3 12.0% 33.3% 1/3
9 3 12.0% 66.7% 2/3
10 6 24.0% 50.0% 3/6
39 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 7.7% 66.7% 2/3
2 3 7.7% 33.3% 1/3
3 4 10.3% 0.0% 0/4
4 4 10.3% 50.0% 2/4
5 4 10.3% 75.0% 3/4
6 5 12.8% 80.0% 4/5
7 2 5.1% 100.0% 2/2
8 6 15.4% 66.7% 4/6
9 4 10.3% 50.0% 2/4
10 4 10.3% 75.0% 3/4
27 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 3.7% 0.0% 0/1
2 1 3.7% 0.0% 0/1
3 1 3.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 6 22.2% 66.7% 4/6
6 1 3.7% 0.0% 0/1
7 3 11.1% 66.7% 2/3
8 5 18.5% 80.0% 4/5
9 3 11.1% 33.3% 1/3
10 6 22.2% 66.7% 4/6

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.