Kotana

Natali
10 місце в рейтингу клубу · весь час
La Banda Valencia ·Валенсія · 77 ігор · остання гра 19 вер 2024
Валенсия, Испания · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 77
Win-rate 37.7% 29/77
Бали 53.60 з них 25.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 71.4% 5/7
мафія 40.0% 8/20
мирний 34.1% 15/44
шериф 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 44 57.1%
мафія 20 26.0%
дон 7 9.1%
шериф 6 7.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
77 ігор · частки рахуються від них
1 2 2.6% 50.0% 1/2
2 3 3.9% 33.3% 1/3
3 5 6.5% 40.0% 2/5
4 6 7.8% 66.7% 4/6
5 12 15.6% 41.7% 5/12
6 13 16.9% 38.5% 5/13
7 20 26.0% 25.0% 5/20
8 11 14.3% 45.5% 5/11
9 4 5.2% 25.0% 1/4
10 1 1.3% 0.0% 0/1
44 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 4.5% 50.0% 1/2
2 3 6.8% 33.3% 1/3
3 5 11.4% 40.0% 2/5
4 2 4.5% 0.0% 0/2
5 4 9.1% 50.0% 2/4
6 10 22.7% 40.0% 4/10
7 8 18.2% 25.0% 2/8
8 8 18.2% 37.5% 3/8
9 2 4.5% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 33.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 50.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 20.0% 100.0% 4/4
5 4 20.0% 50.0% 2/4
6 2 10.0% 0.0% 0/2
7 7 35.0% 0.0% 0/7
8 2 10.0% 50.0% 1/2
9 1 5.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 2 28.6% 100.0% 2/2
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.