Holy Moly

Татьяна
7 місце в рейтингу клубу · весь час
La Banda Valencia ·Валенсія · 114 ігор · остання гра 21 лис 2024
Валенсия, Испания · домашній клуб — La Baza
Усі гравці клубу
Період
Ігор 114
Win-rate 39.5% 45/114
Бали 84.20 з них 39.20 допами Середній доп: 0.34
ПУ · перший убитий 10
ЛХ 2+ 50.0% 5 із 10 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 6/8
мафія 45.8% 11/24
шериф 38.5% 5/13
мирний 33.3% 23/69

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 69 60.5%
мафія 24 21.1%
шериф 13 11.4%
дон 8 7.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
114 ігор · частки рахуються від них
1 15 13.2% 46.7% 7/15
2 22 19.3% 59.1% 13/22
3 17 14.9% 41.2% 7/17
4 9 7.9% 11.1% 1/9
5 14 12.3% 42.9% 6/14
6 12 10.5% 8.3% 1/12
7 6 5.3% 50.0% 3/6
8 7 6.1% 42.9% 3/7
9 4 3.5% 50.0% 2/4
10 8 7.0% 25.0% 2/8
69 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 14.5% 50.0% 5/10
2 7 10.1% 28.6% 2/7
3 13 18.8% 38.5% 5/13
4 6 8.7% 0.0% 0/6
5 7 10.1% 57.1% 4/7
6 10 14.5% 10.0% 1/10
7 5 7.2% 60.0% 3/5
8 3 4.3% 33.3% 1/3
9 2 2.9% 0.0% 0/2
10 6 8.7% 33.3% 2/6
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 4 30.8% 75.0% 3/4
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 2 15.4% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 1 7.7% 0.0% 0/1
24 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 8.3% 50.0% 1/2
2 9 37.5% 66.7% 6/9
3 3 12.5% 66.7% 2/3
4 2 8.3% 0.0% 0/2
5 4 16.7% 25.0% 1/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 4.2% 0.0% 0/1
8 1 4.2% 0.0% 0/1
9 1 4.2% 100.0% 1/1
10 1 4.2% 0.0% 0/1
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 2 25.0% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 2 25.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.