Красавчик ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

72 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Joker Mafia Club ·Єреван · 22 гри за 2026 рік · остання гра 1 тра 2026
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 22
Win-rate 27.3% 6/22
Бали 14.00 з них 2.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 3 ПУ
Штрафи 1.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 2/4
мафія 33.3% 1/3
мирний 21.4% 3/14
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 63.6%
дон 4 18.2%
мафія 3 13.6%
шериф 1 4.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 1 4.5% 0.0% 0/1
2 4 18.2% 50.0% 2/4
3 1 4.5% 0.0% 0/1
4 4 18.2% 0.0% 0/4
5 5 22.7% 0.0% 0/5
6 3 13.6% 33.3% 1/3
7 3 13.6% 100.0% 3/3
8 1 4.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 3 21.4% 66.7% 2/3
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 3 21.4% 0.0% 0/3
5 2 14.3% 0.0% 0/2
6 2 14.3% 0.0% 0/2
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 66.7% 0.0% 0/2
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 50.0% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.