Орион ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

40 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Joker Mafia Club ·Єреван · 29 ігор за 2026 рік · остання гра 10 лип 2026
Усі гравці клубу
Ігор 29
Win-rate 55.2% 16/29
Бали 29.10 з них 5.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.0% 3/5
мирний 57.9% 11/19
шериф 50.0% 1/2
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 65.5%
мафія 5 17.2%
дон 3 10.3%
шериф 2 6.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 6 20.7% 66.7% 4/6
3 8 27.6% 50.0% 4/8
4 4 13.8% 75.0% 3/4
5 3 10.3% 33.3% 1/3
6 1 3.4% 100.0% 1/1
7 1 3.4% 0.0% 0/1
8 2 6.9% 50.0% 1/2
9 3 10.3% 33.3% 1/3
10 1 3.4% 100.0% 1/1
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 26.3% 60.0% 3/5
3 5 26.3% 80.0% 4/5
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 3 15.8% 33.3% 1/3
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 1 5.3% 0.0% 0/1
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 1 5.3% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 40.0% 0.0% 0/2
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 66.7% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.