Galois

Albert
30 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Joker Mafia Club ·Єреван · 49 ігор за 2026 рік · 69 загалом · остання гра 23 сер 2026
Ереван, Армения · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 49
Win-rate 36.7% 18/49
Бали 41.10 з них 9.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 50.0% 2 із 4 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 5/7
шериф 42.9% 3/7
мирний 31.3% 10/32
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 32 65.3%
шериф 7 14.3%
мафія 7 14.3%
дон 3 6.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
49 ігор · частки рахуються від них
1 3 6.1% 33.3% 1/3
2 5 10.2% 20.0% 1/5
3 10 20.4% 30.0% 3/10
4 5 10.2% 40.0% 2/5
5 5 10.2% 0.0% 0/5
6 3 6.1% 33.3% 1/3
7 3 6.1% 33.3% 1/3
8 4 8.2% 75.0% 3/4
9 6 12.2% 33.3% 2/6
10 5 10.2% 80.0% 4/5
32 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.1% 100.0% 1/1
2 4 12.5% 0.0% 0/4
3 6 18.8% 50.0% 3/6
4 3 9.4% 33.3% 1/3
5 4 12.5% 0.0% 0/4
6 1 3.1% 0.0% 0/1
7 3 9.4% 33.3% 1/3
8 1 3.1% 0.0% 0/1
9 5 15.6% 20.0% 1/5
10 4 12.5% 75.0% 3/4
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 100.0% 2/2
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 66.7% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.