Satoshi

Gevorg
41 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Joker Mafia Club ·Єреван · 34 гри за 2026 рік · 51 загалом · остання гра 2 чер 2026
Ереван, Армения · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 34
Win-rate 35.3% 12/34
Бали 28.70 з них 7.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 4/7
мирний 35.0% 7/20
дон 25.0% 1/4
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 58.8%
мафія 7 20.6%
дон 4 11.8%
шериф 3 8.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 5 14.7% 20.0% 1/5
2 3 8.8% 0.0% 0/3
3 4 11.8% 25.0% 1/4
4 3 8.8% 33.3% 1/3
5 5 14.7% 40.0% 2/5
6 4 11.8% 25.0% 1/4
7 1 2.9% 100.0% 1/1
8 4 11.8% 50.0% 2/4
9 2 5.9% 50.0% 1/2
10 3 8.8% 66.7% 2/3
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 15.0% 0.0% 0/3
2 2 10.0% 0.0% 0/2
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 2 10.0% 50.0% 1/2
5 2 10.0% 50.0% 1/2
6 3 15.0% 0.0% 0/3
7 1 5.0% 100.0% 1/1
8 3 15.0% 33.3% 1/3
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 2 10.0% 100.0% 2/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 100.0% 0.0% 0/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 50.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.