DAYAN

Angel
16 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Joker Mafia Club ·Єреван · 86 ігор за 2026 рік · 206 загалом · остання гра 16 сер 2026
Ереван, Армения · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 86
Win-rate 45.3% 39/86
Бали 87.70 з них 24.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 13
ЛХ 2+ 38.5% 5 із 13 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 3/5
мафія 56.3% 9/16
мирний 43.1% 25/58
дон 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 58 67.4%
мафія 16 18.6%
дон 7 8.1%
шериф 5 5.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
86 ігор · частки рахуються від них
1 8 9.3% 62.5% 5/8
2 17 19.8% 23.5% 4/17
3 7 8.1% 28.6% 2/7
4 7 8.1% 28.6% 2/7
5 15 17.4% 53.3% 8/15
6 6 7.0% 83.3% 5/6
7 9 10.5% 55.6% 5/9
8 6 7.0% 50.0% 3/6
9 10 11.6% 40.0% 4/10
10 1 1.2% 100.0% 1/1
58 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 10.3% 66.7% 4/6
2 11 19.0% 18.2% 2/11
3 5 8.6% 20.0% 1/5
4 5 8.6% 20.0% 1/5
5 8 13.8% 50.0% 4/8
6 4 6.9% 75.0% 3/4
7 8 13.8% 50.0% 4/8
8 5 8.6% 60.0% 3/5
9 5 8.6% 40.0% 2/5
10 1 1.7% 100.0% 1/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 40.0% 50.0% 1/2
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 3 18.8% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 4 25.0% 75.0% 3/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 5 31.2% 40.0% 2/5
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 3 42.9% 33.3% 1/3
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.