Puppey

George Sokolovskiy
29 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Joker Mafia Club ·Єреван · 57 ігор за 2026 рік · 117 загалом · остання гра 1 сер 2026
Ереван, Армения · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 57
Win-rate 33.3% 19/57
Бали 43.70 з них 9.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 3 ПУ
Штрафи 1.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
мафія 55.6% 5/9
мирний 26.5% 9/34
шериф 20.0% 2/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 59.6%
шериф 10 17.5%
мафія 9 15.8%
дон 4 7.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
57 ігор · частки рахуються від них
1 7 12.3% 14.3% 1/7
2 9 15.8% 44.4% 4/9
3 4 7.0% 25.0% 1/4
4 6 10.5% 50.0% 3/6
5 1 1.8% 0.0% 0/1
6 5 8.8% 0.0% 0/5
7 8 14.0% 25.0% 2/8
8 6 10.5% 33.3% 2/6
9 7 12.3% 57.1% 4/7
10 4 7.0% 50.0% 2/4
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 17.6% 16.7% 1/6
2 4 11.8% 25.0% 1/4
3 4 11.8% 25.0% 1/4
4 3 8.8% 66.7% 2/3
5 1 2.9% 0.0% 0/1
6 4 11.8% 0.0% 0/4
7 5 14.7% 20.0% 1/5
8 2 5.9% 0.0% 0/2
9 2 5.9% 50.0% 1/2
10 3 8.8% 66.7% 2/3
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 2 20.0% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 30.0% 33.3% 1/3
9 2 20.0% 50.0% 1/2
10 1 10.0% 0.0% 0/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 22.2% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 22.2% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 50.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.