Colt (Yerevan)

Ная
22 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Joker Mafia Club ·Єреван · 59 ігор за 2026 рік · 84 загалом · остання гра 18 чер 2026
Ереван, Армения · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 59
Win-rate 47.5% 28/59
Бали 57.30 з них 14.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 28.6% 2 із 7 ПУ
Штрафи 3.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 6/9
мафія 63.6% 7/11
мирний 38.9% 14/36
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 61.0%
мафія 11 18.6%
дон 9 15.3%
шериф 3 5.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
59 ігор · частки рахуються від них
1 17 28.8% 58.8% 10/17
2 7 11.9% 28.6% 2/7
3 5 8.5% 60.0% 3/5
4 2 3.4% 50.0% 1/2
5 5 8.5% 60.0% 3/5
6 6 10.2% 33.3% 2/6
7 3 5.1% 0.0% 0/3
8 2 3.4% 50.0% 1/2
9 6 10.2% 50.0% 3/6
10 6 10.2% 50.0% 3/6
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 25.0% 66.7% 6/9
2 5 13.9% 0.0% 0/5
3 3 8.3% 33.3% 1/3
4 2 5.6% 50.0% 1/2
5 3 8.3% 66.7% 2/3
6 4 11.1% 25.0% 1/4
7 2 5.6% 0.0% 0/2
8 1 2.8% 0.0% 0/1
9 3 8.3% 33.3% 1/3
10 4 11.1% 50.0% 2/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 27.3% 33.3% 1/3
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 44.4% 75.0% 3/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 2 22.2% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.