Ричик

Sergei Demchenko
9 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Joker Mafia Club ·Єреван · 127 ігор за 2026 рік · 301 загалом · остання гра 23 сер 2026
Ереван, Армения · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 127
Win-rate 48.0% 61/127
Бали 129.80 з них 36.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 10
ЛХ 2+ 10.0% 1 із 10 ПУ
Штрафи 5.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 68.0% 17/25
дон 58.3% 7/12
шериф 45.5% 5/11
мирний 40.5% 32/79

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 79 62.2%
мафія 25 19.7%
дон 12 9.4%
шериф 11 8.7%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
127 ігор · частки рахуються від них
1 15 11.8% 60.0% 9/15
2 14 11.0% 28.6% 4/14
3 14 11.0% 50.0% 7/14
4 8 6.3% 50.0% 4/8
5 15 11.8% 53.3% 8/15
6 12 9.4% 50.0% 6/12
7 11 8.7% 36.4% 4/11
8 10 7.9% 60.0% 6/10
9 11 8.7% 36.4% 4/11
10 17 13.4% 52.9% 9/17
79 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 11.4% 44.4% 4/9
2 9 11.4% 33.3% 3/9
3 9 11.4% 55.6% 5/9
4 4 5.1% 25.0% 1/4
5 8 10.1% 37.5% 3/8
6 9 11.4% 44.4% 4/9
7 6 7.6% 33.3% 2/6
8 6 7.6% 33.3% 2/6
9 8 10.1% 37.5% 3/8
10 11 13.9% 45.5% 5/11
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 4 36.4% 50.0% 2/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 16.0% 75.0% 3/4
2 1 4.0% 0.0% 0/1
3 4 16.0% 50.0% 2/4
4 3 12.0% 100.0% 3/3
5 2 8.0% 100.0% 2/2
6 1 4.0% 100.0% 1/1
7 3 12.0% 33.3% 1/3
8 3 12.0% 100.0% 3/3
9 2 8.0% 50.0% 1/2
10 2 8.0% 50.0% 1/2
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 2 16.7% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 33.3% 75.0% 3/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.