Jack (Yerevan)

Hakob
27 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Joker Mafia Club ·Єреван · 47 ігор за 2026 рік · 169 загалом · остання гра 13 сер 2026
Ереван, Армения · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 47
Win-rate 51.1% 24/47
Бали 47.40 з них 10.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 5 ПУ
Штрафи 1.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 72.7% 8/11
шериф 60.0% 3/5
дон 50.0% 2/4
мирний 40.7% 11/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 57.4%
мафія 11 23.4%
шериф 5 10.6%
дон 4 8.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
47 ігор · частки рахуються від них
1 5 10.6% 60.0% 3/5
2 5 10.6% 100.0% 5/5
3 7 14.9% 42.9% 3/7
4 4 8.5% 75.0% 3/4
5 3 6.4% 33.3% 1/3
6 3 6.4% 0.0% 0/3
7 4 8.5% 50.0% 2/4
8 6 12.8% 33.3% 2/6
9 7 14.9% 57.1% 4/7
10 3 6.4% 33.3% 1/3
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 7.4% 50.0% 1/2
2 3 11.1% 100.0% 3/3
3 4 14.8% 50.0% 2/4
4 1 3.7% 100.0% 1/1
5 1 3.7% 0.0% 0/1
6 3 11.1% 0.0% 0/3
7 1 3.7% 0.0% 0/1
8 4 14.8% 0.0% 0/4
9 6 22.2% 50.0% 3/6
10 2 7.4% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 18.2% 100.0% 2/2
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 2 18.2% 0.0% 0/2
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 18.2% 100.0% 2/2
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 50.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.