Второшкольник

Павел Евсеев
5 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Joker Mafia Club ·Єреван · 163 гри за 2026 рік · 269 загалом · остання гра 21 сер 2026
Ереван, Армения · домашній клуб — Laboratory Mafia Club
Усі гравці клубу
Ігор 163
Win-rate 47.2% 77/163
Бали 159.10 з них 40.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 14
ЛХ 2+ 28.6% 4 із 14 ПУ
Штрафи 6.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 70.0% 21/30
дон 47.4% 9/19
мирний 41.7% 40/96
шериф 38.9% 7/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 96 58.9%
мафія 30 18.4%
дон 19 11.7%
шериф 18 11.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
163 гри · частки рахуються від них
1 40 24.5% 40.0% 16/40
2 33 20.2% 51.5% 17/33
3 22 13.5% 54.5% 12/22
4 11 6.7% 54.5% 6/11
5 9 5.5% 55.6% 5/9
6 9 5.5% 55.6% 5/9
7 10 6.1% 40.0% 4/10
8 10 6.1% 40.0% 4/10
9 14 8.6% 35.7% 5/14
10 5 3.1% 60.0% 3/5
96 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 25 26.0% 40.0% 10/25
2 15 15.6% 33.3% 5/15
3 16 16.7% 50.0% 8/16
4 8 8.3% 50.0% 4/8
5 5 5.2% 40.0% 2/5
6 5 5.2% 40.0% 2/5
7 4 4.2% 50.0% 2/4
8 5 5.2% 40.0% 2/5
9 11 11.5% 27.3% 3/11
10 2 2.1% 100.0% 2/2
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 27.8% 20.0% 1/5
2 4 22.2% 25.0% 1/4
3 1 5.6% 0.0% 0/1
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 3 16.7% 100.0% 3/3
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 1 5.6% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
30 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 6 20.0% 50.0% 3/6
2 11 36.7% 81.8% 9/11
3 4 13.3% 100.0% 4/4
4 1 3.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 3.3% 100.0% 1/1
7 3 10.0% 66.7% 2/3
8 2 6.7% 0.0% 0/2
9 1 3.3% 100.0% 1/1
10 1 3.3% 0.0% 0/1
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 21.1% 50.0% 2/4
2 3 15.8% 66.7% 2/3
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 1 5.3% 0.0% 0/1
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 2 10.5% 0.0% 0/2
8 3 15.8% 66.7% 2/3
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 2 10.5% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.