X-Ray

Алла
2 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Joker Mafia Club ·Єреван · 211 ігор за 2026 рік · 360 загалом · остання гра 23 сер 2026
Ереван, Армения · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 211
Win-rate 47.4% 100/211
Бали 206.20 з них 45.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 37
ЛХ 2+ 33.3% 12 із 36 ПУ
Штрафи 2.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 57.9% 11/19
мафія 52.5% 21/40
дон 50.0% 10/20
мирний 43.9% 58/132

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 132 62.6%
мафія 40 19.0%
дон 20 9.5%
шериф 19 9.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
211 ігор · частки рахуються від них
1 9 4.3% 44.4% 4/9
2 6 2.8% 66.7% 4/6
3 6 2.8% 33.3% 2/6
4 10 4.7% 30.0% 3/10
5 8 3.8% 37.5% 3/8
6 15 7.1% 40.0% 6/15
7 28 13.3% 42.9% 12/28
8 50 23.7% 56.0% 28/50
9 53 25.1% 52.8% 28/53
10 26 12.3% 38.5% 10/26
132 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 3.0% 50.0% 2/4
2 4 3.0% 75.0% 3/4
3 6 4.5% 33.3% 2/6
4 4 3.0% 25.0% 1/4
5 7 5.3% 28.6% 2/7
6 11 8.3% 36.4% 4/11
7 19 14.4% 36.8% 7/19
8 28 21.2% 53.6% 15/28
9 32 24.2% 53.1% 17/32
10 17 12.9% 29.4% 5/17
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 2 10.5% 0.0% 0/2
7 4 21.1% 75.0% 3/4
8 7 36.8% 71.4% 5/7
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.3% 100.0% 1/1
40 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 5.0% 0.0% 0/2
2 1 2.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 5 12.5% 40.0% 2/5
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 5.0% 100.0% 2/2
7 2 5.0% 0.0% 0/2
8 11 27.5% 54.5% 6/11
9 12 30.0% 58.3% 7/12
10 5 12.5% 60.0% 3/5
20 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 15.0% 66.7% 2/3
8 4 20.0% 50.0% 2/4
9 9 45.0% 44.4% 4/9
10 3 15.0% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.